Kde kúpiť digitálny fotoaparát

Kúpte si fotoaparát v exeSHOP-e. Majú lepšie ceny, než sú v obchodoch v meste a dokážu vám odborne poradiť. Platia prevádzku tohto webu, takže nákupom u nich zároveň podporíte existenciu tohto informačného zdroja.

Neodporúčam kupovať akokoľvek nový stroj od neznámych ľudí. Môže byť kradnutý, pašovaný, alebo má za sebou pád, či kúpeľ v akváriu. Nádejná úspora pár sto korún sa môže v okamihu zmeniť na stratu pár tisíc!

Pri nákupe si vyberte taký obchod, kde vám predavači dokážu ochotne poradiť a kde sú ku vám priateľskí. Musíte mať pocit, že vás tam radi vidia! Je totiž možné, že pri nákupe, alebo po nákupe budete mať ešte nejaké doplňujúce otázky a nejasnosti. Mali by ste si byť istí, že v tom obchode vám ich radi a odborne zodpovedajú. Podporte svojím nákupom práve také predajne aj za cenu, že fotoaparát tam je o pár korún drahší, než v predajniach, kde vám ho predajú, ako paradajku.

V zahraničí sa neraz dá fotoaparát kúpiť lacnejšie, než u nás. Pred nákupom v zahraničí by som však skôr varoval, než ho odporúčal.

Stačí, aby sa niečo stalo a máte problém. Veľa výrobcov vám záruku neuzná, ak ste aparát kupovali v inom štáte. Preto zvážte, či vám úspora stojí za to riziko so zárukou.

Navyše, aby sa to naozaj oplatilo, hovoríme o pašovaní a to je, pokiaľ viem, trestným činom.

Komentáre k článku: Kde kúpiť digitálny fotoaparát

 1. stano 26. februára 2008

  chcem si kúpiť foťák, ale neviem aký, poradte mi, nikon D 40 alebo FUJI 9600

 2. Rado 27. februára 2008

  9600ka je len EVF takze jednoznacne tu D40ku… ale zalezi to od toho co vlastne sces fotit… a kolo do toho chces vrazat penazi…

 3. stano 2. marca 2008

  vyrovná sa kvalita fotografií Fujhi 9600 Nikonu D 40 -ke ,?

 4. rasto 24. júla 2008

  mam s9600 ky 2 jednu pred8m… je dobraa ale traba sa naucit fotit je to prresne ako na nikone D 40 a je hlavne lacnejsia

Pridajte komentár: